Biz Kimiz"Tanıtımda Çözüm Ortağınız!"

Klişe tabirlerin ve vizyon- misyon gibi şablonların ötesinde Seyr Ajans kurulduğu 2009 tarihinden bu yana, gerek tek başına sorumluluğunu üstlendiği gerekse çözüm ortağı olarak içinde yer aldığı yüzlerce nitelikli projenin gerçekleşmesinde  ‘’güzellik’’ ama ‘’salt güzellik’’ kavramını önceleyerek yolculuğuna devam etmiştir. Sahip olduğu deneyim ve teknolojik alt yapısına her gün bir yenisini ekleyerek bundan sonraki seferini de emin adımlarla sürdürme ve alanında ‘’en güzel’’ arayışına devam etme kararlılığındadır.

Sitemizin ilgili sayfalarında bazı örneklerini bulabileceğiniz görsel ve işitsel medyanın yanı sıra, basılı yayın tasarım alanlarında da gösterdiği başarılarla kısa sürede sektörde farkını hissettiren Seyr Ajans, ülkemizde ve uluslarası çevrelerde kendisinden sıkça söz edilen ve ‘’güvenle’’ işbirliğine gidilen bir marka haline gelmiştir. Özellikle yabancı dillere ilişkin tercüme, dublaj, internet ve podcast yayın hizmetleri denildiğinde Seyr Ajans adı ‘’uzmanlık ve profesyonelliği’’ temsil eder.

Yani, Seyr Ajans faaliyet gösterdiği alanlarda üstlendiği tüm projeleri, en güzeli yakalama kaygısı güden yetkin ve sanatsal duyarlılık taşıyan kadrosuyla, kendisine duyulan hiçbir güveni boşa çıkarmaksızın gerçekleştirir…

İşte biz buyuz….